Jacek Sienicki(1928–2000)

Wnętrze pracowni, 1973

olej, płótno; 100 × 70 cm

sygnowane na odwrocie: „JACEK | SIENICKI | MARZEC 1973 | »WNĘTRZE | PRACOWNI«„

  • Obrazy które wchłaniają, o twórczości Jacka Sienickiego, katalog wystawy Jacek Sienicki. Generalia, Muzeum Narodowe w Kielcach, 2017, s. 39.

  • Jacek Sienicki. Generalia, Muzeum Narodowe w Kielcach, 2017.

Cena wywoławcza: 40 000 zł

Estymacja: 60 000–80 000 zł