Numer katalogowy: 74

Jacek Sienicki(1928–2000)

Ostrowik, 1996

akwarela, papier; 23 × 31 cm

sygnowane na odwrocie: „Jacek Sienicki | »OSTROWIK« | akwarela-papier | 1996.”

Cena wywoławcza: 4 500 zł

Estymacja: 5 000–7 000 zł