Jacek Sienicki 1928-2000

bez tytułu, 1998

akwarela, papier

30×40 cm (w świetle passe-partout)

sygnowany: p.d.: „Jsienicki 98”

Cena wywoławcza: 4000 zł ●

Estymacja: 5000-7000 zł

Cena wylicytowana: 4000 zł