Jacek Sienicki 1928-2000

bez tytułu, 1998

akwarela, papier

30×40 cm (w świetle passe-partout)

sygnowany: p.d.: „Jsienicki 98”

Cena wywoławcza: 4000 zł ●

Estymacja: 5000-7000 zł

Cena wylicytowana: 4000 zł (sprzedaż warunkowa)

Nowa siedziba domu aukcyjnego już otwarta!

Serdecznie zapraszamy do naszej nowej galerii:

ul. Złota 48/54; budynek hotelu Mercure

Poniedziałek – Piątek: 10.00–19.00
Sobota: 11.00–15.00