Jacek Sempoliński(1927 – 2012)

Czaszka, 1986

technika własna/olej, płótno, 104,5 × 85 cm

Cena wywoławcza: 14 000 zł ◉

Estymacja: 20 000 – 30 000 zł

Cena wylicytowana: 14 000 zł

sygnowany na odwrocie „Sempoliński 86 | czaszka”

Przyjmujemy obiekty na 4. Aukcję Sztuki Nowoczesnej!

Prosimy o przesyłanie propozycji na adres: info@artlibra.pl