Numer katalogowy: 72

Irmina Staśur. 1986

bez tytułu, 2017

akwarela, kredka, papier

50×50 cm

sygnowany na odwrocie: „Irmina Staś | 2017 | Bez tytułu | akwarela i kredka na papierze | 50×50 cm”

Cena wywoławcza: 2800 zł

Estymacja: 3600-4500 zł

Cena wylicytowana: 2800 zł