Numer katalogowy: 57

Irmina Staś

Lodowisko, 2009

olej/płótno, 100 × 120 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: „Irmina Staś” | „Lodowisko” 2009”

Estymacja: 1 700–5 000 zł ●

Cena wylicytowana: 1 900 zł