Numer katalogowy: 63

Henryk Waniek(ur. 1942)

Podwójna wspinaczka, 1989

olej, płótno; 43 × 53 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: „HENRYK WANIEK | PODWÓJNA WSPINACZKA | THE TWOFOLD CLIMBING | 1989

Estymacja: 8 500–13 000 zł ●

Cena wylicytowana: 8 500 zł