Numer katalogowy: 18

Henryk Stażewski(1894 – 1988)

Projekt do reliefu, 1955 – 1958

gwasz, karton, 33,5 × 24 cm w świetle oprawy

Cena wywoławcza: 14 000 zł ◉

Estymacja: 20 000 – 26 000 zł

Cena wylicytowana: 14 000 zł

sygnowany p. d. „H. Stażewski”
Proweniencja:
• kolekcja prywatna, Polska