Henryk Stażewski(1894–1988)

Obraz nr 126, 1975

akryl, płyta, 70 × 30 cm

Cena wywoławcza: 35 000 zł ◉

Estymacja: 50 000 – 70 000 zł

Cena wylicytowana: 35 000 zł

sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: „nr. 126 / 1975 / H. Stażewski”
Proweniencja:
• kolekcja prywatna, Kraków
• Henryk Stażewski. Ekonomia myślenia i postrzegania, oprac. M. Jurkiewicz, J. Mytkowska, W. Borowski, Fundacja Galerii Foksal, Warszawa 2005, il. s. 178.