Henryk Epstein1891-1944

Scena w porcie, nd.

akwarela, papier

37,5×55 cm (w świetle passe-partout)

sygnowany l.d. „H. Epstein”

Cena wywoławcza: 4200 zł

Estymacja: 5000-8000 zł

Cena wylicytowana: 7000 zł