Numer katalogowy: 72

Grzegorz Drozd(ur. 1970)

Popatrz, coś tu nie gra, 2009

olej, płótno; 70×90 cm

  • Straż miejska, Galeria Kordegarda, Zachęta Narodowa Galeria Sztuki, 2009

  • Grzegorz Drozd. Brak / Lack, katalog wystawy w Galerii Kordegarda, red. S. Szabłowski, Warszawa 2009, s. 106

Cena wywoławcza: 4 500 zł

Estymacja: 6 000–8 000 zł