Grupa Twożywozał. 1995

Pol-nische, z cyklu Poklore, 2005

olej, szablon, papier

50×70 cm

sygnowany l.g. „twożywo.art.pl”

Cena wywoławcza: 2000 zł ●

Estymacja: 3200-4000 zł

Cena wylicytowana: Dostępny w ofercie poaukcyjnej

Nowa siedziba domu aukcyjnego już otwarta!

Serdecznie zapraszamy do naszej nowej galerii:

ul. Złota 48/54; budynek hotelu Mercure

Poniedziałek – Piątek: 10.00–19.00
Sobota: 11.00–15.00