Grupa Twożywozał. 1995

Pol-nische, z cyklu Poklore, 2005

olej, szablon, papier

50×70 cm

sygnowany l.g. „twożywo.art.pl”

Cena wywoławcza: 2000 zł ●

Estymacja: 3200-4000 zł

Cena wylicytowana: obiekt niedostępny