Numer katalogowy: 61

Ewa Juszkiewicz(ur. 1984)

Świnka-dziewczynka, 2010

olej, akryl, płótno; 80×80 cm

Cena wywoławcza: 9 500 zł ●

Estymacja: 10 000–14 000 zł

Cena wylicytowana: 15 000 zł