Ernest Zawadaur. 1971

Pion – poziom, 2008

olej, płótno; 200 × 150 cm
dwukrotnie sygnowany na odwrocie (krosno, płótno): „Ernest Zawada 2008 – olej – »Pion – poziom«”

Cena wywoławcza: 5 500 zł ●

Estymacja: 7 000–10 000 zł

Paid Price: 5 500 zł