Numer katalogowy: 13

Erna Rosenstein1913–2004

bez tytułu, 1980

olej, papier; 22,5 × 26 cm; sygnowany l.d. „E. Rosenstein”, p.d. „1980”

Estymacja: 18 000–27 000 zł ●