Erna Rosenstein(1913–2004)

Prawie ikona, 1957

technika mieszana / olej, złota farba, tektura malarska; 33,5×23 cm

sygnowany l.d. „E. Rosenstein”, p.d. „1957”

Cena wywoławcza: 55 000 zł ●

Estymacja: 70 000–85 000 zł

Cena wylicytowana: Dostępny w ofercie poaukcyjnej.