Erna Rosenstein(1913-2004)

Łzy?, 1993

technika własna, olej, szkiełka, płótno; 72,5 × 52 cm
sygnowany p.d. „1993 | E. Rosenstein”, na odwrocie „Łzy? | 1993 | E. Rosenstein”

Cena wywoławcza: 60 000 zł ●

Estymacja: 75 000-90 000 zł

Paid Price: 60 000 zł (sprzedaż warunkowa)