Erna Rosenstein(1913-2004)

Kompozycja z rybą, 1963

pastel, tektura; 47,5 × 62 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: „Erna Rosenstein 1963”

Cena wywoławcza: 19 000 zł ●

Estymacja: 25 000-35 000 zł

Paid Price: 21 000 zł (sprzedaż warunkowa)