Erna Rosenstein(1913-2004)

Kompozycja z rybą, 1963

pastel, tektura; 47,5 × 62 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: „Erna Rosenstein 1963”

Cena wywoławcza: 19 000 zł ●

Estymacja: 25 000-35 000 zł

Cena wylicytowana: 21 000 zł (sprzedaż warunkowa)

Szanowni Państwo,

Z uwagi na żałobę ogłoszoną na terenie Warszawy zdecydowaliśmy się zawiesić datę wernisażu wystawy Louis Marcoussis – polski twórca kubizmu. Nową datę ogłosimy w przyszłym tygodniu.

Due to the official mourning announced in Warsaw, we decided to cancel the opening of the exhibition Louis MarcoussisThe Polish creator of cubism. We will announce the new date of the exhibition next week.