Erna Rosenstein(1913–2004)

Bez tytułu, 1969

akwarela, tusz, papier; 32×23 cm

sygnowany p.g.: „Erna Rosenstein | 1969”

Cena wywoławcza: 4 500 zł ●

Estymacja: 6 000–8 000 zł

Cena wylicytowana: 7 500 zł