Numer katalogowy: 71

Emil Krcha(1894–1972)

Martwa natura z Kaczeńcami, 1965

olej, płótno; 60 × 71,5 cm
sygnowany p.d.: „E. Krcha”, na odwrocie nalepki wystawowe i biogram artysty”

„Gra obrazów” Muzeum Narodowe w Kielcach, maj–wrzesień, 2011.

Katalog wystawy „Gra obrazów” Muzeum Narodowe w Kielcach, maj–wrzesień 2011.

Estymacja: 9 500–12 000 zł ●

Cena wylicytowana: dostępny w ofercie poaukcyjnej