Numer katalogowy: 74

Edward Matuszczak(1906–1965)

Pejzaż z Kazimierza, 1933

olej, tektura; 25 × 30 cm
sygnowany na odwrociu p.g. „Matuszczak 1933”

  • „Gra obrazów” Muzeum Narodowe w Kielcach, maj–wrzesień, 2011.

  • Katalog wystawy „Gra obrazów” Muzeum Narodowe w Kielcach, maj–wrzesień 2011.

Estymacja: 5 500–7 000 zł ●

Cena wylicytowana: 4 400 zł