Edward Krasiński(1925 – 2004)

bez tytułu, II poł. l. 50 XX w.

ołówek, gwasz, akwarela, papier, 100 × 70 cm

Cena wywoławcza: 35 000 zł ◉

Estymacja: 40 000 – 55 000 zł

Cena wylicytowana: sprzedany

praca posiada potwierdzenie autentyczności Hanny Rechowicz z 25.10.2015 r.
Proweniencja:
• kolekcja prywatna, Polska
• kolekcja Hanny i Gabriela Rechowicz

Przyjmujemy obiekty na 4. Aukcję Sztuki Nowoczesnej!

Prosimy o przesyłanie propozycji na adres: info@artlibra.pl