Edward Dwurnik(1943–2018)

Żółte tulipany, 2018

olej, płótno; 30 × 30 cm
sygnowany p.d.: „2018 | E. Dwurnik”, na odworcie: „2018, E. Dwurnik, „ŻÓŁTE TULIPANY” | NR: XXIII – 1807 – 7782”

Estymacja: 4 500–6 500 zł ●

Cena wylicytowana: 4 600 zł