Numer katalogowy: 56

Edward Dwurnik(ur. 1943)

Zamek Królewski, 2010

olej, płótno, 24 × 30 cm

Cena wywoławcza: 3 000 zł ◉

Estymacja: 4 000–6 000 zł

Cena wylicytowana: dostępny w ofercie poaukcyjnej

sygnowany: „2010 E. Dwurnik „Zamek” nr XI – 542 4336”
Proweniencja:
• zakup bezpośrednio od artysty