Numer katalogowy: 61

Edward Dwurnik(ur. 1943)

Praga – ratusz, 2008

olej, płótno; 150 × 110 cm

sygnowany p.d.: „E. DWURNIK 2008”, na odwrocie: „2008 | E. DWURNIK | »PRAGA – RATUSZ | (STARÓWKA)« | NR: IX–1410–3949”

Cena wywoławcza: 32 000 zł ●

Estymacja: 40 000–50 000 zł