Edward DWURNIK

Plac Zamkowy

Olej, płótno
73 x 100 cm

Cena wywoławcza: 8 000 zł ◉

Estymacja: 14 000 – 18 000 zł

Cena wylicytowana: 9 000 zł

sygnowany p. d. „2016 | E. Dwurnik”
sygnowany na odwrocie „2016 | E. Dwurnik | „Zamek” | nr XI–705–6078”