Edward Dwurnikur. 1943

Nadchodzi zagłada, 1968

litografia, papier

70×50,5 cm

sygnowany p.d. „E. Dwurnik 68”

Cena wywoławcza: 1700 zł ●

Estymacja: 2600-3000 zł

Cena wylicytowana: 1700 zł (sprzedaż warunkowa)

Nowa siedziba domu aukcyjnego już otwarta!

Serdecznie zapraszamy do naszej nowej galerii:

ul. Złota 48/54; budynek hotelu Mercure

Poniedziałek – Piątek: 10.00–19.00
Sobota: 11.00–15.00