Numer katalogowy: 63

Edward Dwurnik(ur. 1943)

Krakowska nuda, 1991

olej, płótno; 200 × 150 cm

sygnowany na odwrocie: „1991 | E. DWURNIK, »KRAKOWSKA NUDA« | XX 266 1680”

  • Edward Dwurnik. Malarstwo. Próba retrospektywy, Galeria Zachęta, Warszawa 2001.

Cena wywoławcza: 42 000 zł ●

Estymacja: 55 000–70 000 zł

Cena wylicytowana: 42 000 zł (sprzedaż warunkowa)