Edward Dwurnik(1943-2018)

Kraków, 2012

akwarela, tempera / papier
55 × 46 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany, datowany i opisany l.d.: KRAKÓW, p.d.: E.DWURNIK
opisany na odwrociu: „Kraków” | 3–9.09.2012 | 55 × 46
pieczęć: AKWARELA | E.DWURNIK oraz odręczny napis: + tempera, spis NR: 2696 | 2012

Estymacja: 14 000 – 18 000 PLN ●

Cena wylicytowana: Dostępny w ofercie poaukcyjnej