Edward Dwurnik(ur. 1943)

Kogut i głowa, 1990

tusz, ołówek, kredka, papier, 40 × 29 cm

Cena wywoławcza: 2 000 zł ◉

Estymacja: 3 000–5 000 zł

Cena wylicytowana: 2 800 zł

sygnowany i datowany p. d.: „E. DWURNIK | Kogut i głowa | 11.08.90.”