Edward Dwurnik(ur. 1943)

Kamień bronią ludu, 1982

olej, płótno; 146 × 93 cm

opisany l.d. „Kamień bronią ludu”; sygnowany p.d. „E.Dwurnik | 82”; sygnowany na odwrocie: p.g. „cykl: Robotnicy [XVI]” „E.DWURNIK | 1098” nr 791 | KAMIEN BRONIĄ LUDU” L.G. NR: 791

Cena wywoławcza: 80 000 zł ●

Estymacja: 100 000–140 000 zł