Dorota Grynczel1950-2018

Kompozycja 15, 2003

akwarela, papier; 74×52 cm; sygnowany i opisany na odwrocie: „Kompozycja | 15/2003, D. Grynczel | Kompozycja”

Cena wywoławcza: 2800 zł

Estymacja: 3000-4000 zł

Cena wylicytowana: 2800 zł