Danuta Lewandowska(1927–1977)

Kompozycja nr 26, 1974

technika własna/olej, akryl, płótno, drewno, żyłka; 53,5×48,5 cm

opisany na odwrocie (blejtram): „nr 26/1974”

Cena wywoławcza: 5 000 zł ●

Estymacja: 6 000–8 000 zł