Numer katalogowy: 72

Cyprian Dylczyński 1836-1909

Gra w karty, 1857

olej, płótno; 55 × 68 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p.d. „C. Dylczyński 1857”

Estymacja: 16 000–22 000 zł