Bronisław Kierzkowski(1924 – 1993)

Relief, 1973

technika własna, relief, drewno, olej, płyta paździerzowa, gwoździe, pasy skórzane, 126 × 58,5 cm

Cena wywoławcza: 20 000 zł ◉

Estymacja: 30 000 – 50 000 zł

Cena wylicytowana: dostępny w ofercie poaukcyjnej

sygnowany i datowany na odwrocie: „KIERZKOWSKI | aalborg 1973”

Szanowni Państwo,

z uwagi na przerwę świąteczną, w dniach

23.12.17–7.01.2018

Dom Aukcyjny Libra będzie nieczynny.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w nowym roku!