Numer katalogowy: 27

Bronisław Kierzkowski(1924–1993)

Obraz 47, 1982

olej, płótno; 90 × 80 cm

sygnowany na odwrocie: „KIERZKOWSKI | 1982 | 47 (w okręgu) wym. 90 × 80 cm”

Cena wywoławcza: 19 000 zł ●

Estymacja: 30 000–40 000 zł

Cena wylicytowana: Dostępny w ofercie poaukcyjnej.