Numer katalogowy: 58

Bartek Otocki(ur. 1978)

bez tytułu z cyklu: „Zostało mniej czasu niż się wydaje”, 2017

olej, płótno; 80 × 100 cm
sygnowany na blejtramie: „B. Otocki, z cyklu „Zostało mniej czasu niż się wydaje” 2017, Beta | BEZ TYTUŁU/UNTITLED”

Estymacja: 5 000–8 000 zł

Cena wylicytowana: dostępny w ofercie poaukcyjnej