Numer katalogowy: 76

Bartek Materka(ur. 1973)

Gibellina, 2015

olej, płótno; 150 × 150 cm

sygnowany na odwrocie u góry, wzdłuż krosna: „Bartek Materka, 2015, Gibellina, olej, płótno”

Cena wywoławcza: 12 000 zł ●

Estymacja: 15 000–20 000 zł

Cena wylicytowana: 16 000 zł