Numer katalogowy: 85

Artur Żmijewski(ur. 1966)

Pejzaż bez bohatera, 2015

akwarela, gwasz, papier; 25 × 35 cm

sygnowany na odwrocie: „Artur Żmijewski | »Pejzaż bez bohatera«„; pieczątka z nazwiskiem

artysty i datą 2015–07–30; naklejona kartka z napisem „38. ARTUR ŻMIJEWSKI”

Cena wywoławcza: 3 800 zł ●

Estymacja: 4 500–5 500 zł