Numer katalogowy: 15

Arika Madeyska(1928-2004)

Kompozycja z kołem, nd.

olej, płótno (tkanina drukowana); 75,5 × 59,5 cm
sygnowany p.g.: „MADEYSKA”, na odwrocie: „Arika Jadwiga Madeyska” (sygnatura na krośnie, częściowo przysłonięta oprawą)

Cena wywoławcza: 12 000 zł ●

Estymacja: 17 000-22 000 zł

Cena wylicytowana: dostępny w ofercie poaukcyjnej