Arika Madeyska(1928-2004)

Bez tytułu

olej / płótno
100 × 100 cm
sygnowany p.g.: MADEYSKA
na odwrociu na blejtramie opisany: ARIKA MADEYSKA 33.BD. GARIBALDI PARIS 750/5 | 130/100 × 100, nalepka Centralnego Biura Wystaw Artystycznych Zachęta

Estymacja: 12 000 – 16 000 PLN ●

Cena wylicytowana: Dostępny w ofercie poaukcyjnej