Numer katalogowy: 56

Arika Madeyska(1928–2004)

bez tytułu (dyptyk), l. 90. XX wieku

olej, płótno; 73, × 120 cm (73 × 60 cm każda)
sygnowany i opisany na blejtramie: „MADEYSKA ARIKA | 33 Bd. Garibaldi”

Estymacja: 35 000–45 000 zł ●

Cena wylicytowana: dostępny w ofercie poaukcyjnej