Numer katalogowy: 28

Apoloniusz Węgłowski (ur. 1951)

Kompozycja 92, 1989

olej, płótno; 152×86 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: „APOLONIUSZ WĘGŁOWSKI; »KOMPOZYCJA« 92, 1989 R.”

Estymacja: 12 000–17 000 zł

Cena wylicytowana: 9 000 zł