Apoloniusz Węgłowski(ur. 1951)

Kompozycja 91, 1989

olej / płótno
150 × 85 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: APOLONIUSZ | WĘGŁOWSKI | 1989 | KOMPOZYCJA 91

Estymacja: 12 000 – 14 000 PLN

Cena wylicytowana: 8 000 PLN *