Antoni Uniechowski1903-1976

Łazienki Królewskie, I poł. XX w.

akwarela, tusz, papier

27,5×37,5 (w świetle passe-partout)

sygnowany p.d. „A. U.”

Cena wywoławcza: 1800 zł ●

Estymacja: 2400- 3200 zł

Cena wylicytowana: Dostępny w ofercie poaukcyjnej