Antoni Uniechowski1903-1976

Łazienki Królewskie, I poł. XX w.

akwarela, tusz, papier

27,5×37,5 (w świetle passe-partout)

sygnowany p.d. „A. U.”

Cena wywoławcza: 1800 zł ●

Estymacja: 2400- 3200 zł

Cena wylicytowana: Dostępny w ofercie poaukcyjnej

Nowa siedziba domu aukcyjnego już otwarta!

Serdecznie zapraszamy do naszej nowej galerii:

ul. Złota 48/54; budynek hotelu Mercure

Poniedziałek – Piątek: 10.00–19.00
Sobota: 11.00–15.00