Numer katalogowy: 81

Antoni Kierpal1898–1960

Pejzaż, nd.

akwarela, papier; 20 × 29 cm

sygnowany p.d.: „A. Kierpal”; na odwrocie opis pracy oraz wydrukowana nota biograficzna artysty

Cena wywoławcza: 700 zł •

Estymacja: 900–1000 zł