Numer katalogowy: 73

Antoni Gramatyka(1841–1922)

Pejzaż wiejski, 1899

olej, płótno; 20,5 × 28,5 cm
sygnowany l.d. „A. Gramatyka 99”

Estymacja: 5 000–8 000 zł

Cena wylicytowana: dostępny w ofercie poaukcyjnej