Antoni Fałat(ur. 1942)

Dziewczynka z gołąbkami, 1982

olej, płótno; 45,5 × 37 cm

sygnowany p.d.: „Ant. Fałat 29.II.82”, na odwrocie (blejtram): „FAŁAT ANTONI | »Dziewczynka z gołąbkami«”

Cena wywoławcza: 3 500 zł ●

Estymacja: 7 000–10 000 zł