Antoni Fałat(ur. 1942)

Dziewczynka z gołąbkami, 1982

olej, płótno; 45,5 × 37 cm

sygnowany p.d.: „Ant. Fałat 29.II.82”, na odwrocie (blejtram): „FAŁAT ANTONI | »Dziewczynka z gołąbkami«”

Cena wywoławcza: 3 500 zł ●

Estymacja: 7 000–10 000 zł

Cena wylicytowana: Dostępny w ofercie poaukcyjnej.

Szanowni Państwo,

Z uwagi na żałobę ogłoszoną na terenie Warszawy zdecydowaliśmy się zawiesić datę wernisażu wystawy Louis Marcoussis – polski twórca kubizmu. Nową datę ogłosimy w przyszłym tygodniu.

Due to the official mourning announced in Warsaw, we decided to cancel the opening of the exhibition Louis MarcoussisThe Polish creator of cubism. We will announce the new date of the exhibition next week.