Numer katalogowy: 61

Antoni Bieszczad(1915-1980)

Macierzyństwo, 1959

brąz; ed. 1/ 3 (nienumerowana)
44 × 20,4 × 14,7 cm
sygnowany monogramem wiązanym i datowany z tyłu podstawy: AB 1959

Estymacja: 8 000 – 12 000 PLN ●

Cena wylicytowana: 10 000 PLN