Andrzej Nowacki(ur. 1953)

bez tytułu, 25.08.04, 2004

relief / technika własna, płyta pilśniowa, 99 × 99 cm

Cena wywoławcza: 22 000 zł ◉

Estymacja: 30 000 – 40 000 zł

Cena wylicytowana: niedostępny

sygnowany i datowany na odwrocie: „25.08.04 A. Nowacki 2004”